Novinky
21.12.2021
Krásné Vánoce
Přejeme všem překrásné Vánoce. Užijte si tento čas především v pohodě, v lásce, ve zdraví a s vnitřním klidem a radostí. U nás v obchůdku máme potřeb... číst celé
08.07.2021
Jen být ...
Zjistila jsem, že pokud přestávám programovat svoji mysl tím, jak by věci měly být, začnou se dít v životě příjemné změny. To samé vnímám i s prací ... číst celé
14.06.2020
Whatts App
Pevně věřím, že budete tak nadšeni jako je spousta zákazníků před Vámi a vlastně i jako jsem já. Máme k sobě zase o kus blíže díky aplikaci WhatsApp. ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 
Malachit je zemitý kámen a připomíná nám, že se i náš život skládá ze světlých a tmavých tónů, což nemůže ani jinak být v našem podvojném světě. Život je plný protikladů, bez nichž ani není života. Malachit nás učí s trpělivostí a klidem přijímat i ,,zlo", neboť i zklamání, nepřízeň osudu a neúspěch pro nás mají velký smysl. Platíme jimi daň za zkušenosti, které mají podstatnou cenu pro náš další vývoj. Kdo na estě životem pozná vlastní slabosti a chyby a poučí se z nich, tomu se stane při jejich odstraňování malachit spolehlivým druhem a pomocníkem.

Tento silný opakní kámen, který se nikdy neopakuje, který si v každém úlomku zachovává svou vlastní individualitu podporuje kordinaci našich obou mozkových hemisfér, čímž uvádí do harmonie a rovnováhy cit a rozum. Probouzí v nás lásku ke všemu živému a sounáležitost s přírodou s jejími zákony.


Malachit je rovněž kámen kreativity a změny. S jeho pomocí snadněji odstraníme vzory a blokády, které nám brání intenzivně, každým okamžikem prožívat život v celé jeho rozmanitosti a kráse. Učí nás, že jen v pohybu a dobrodružství má náš život na Zemi cenu. Neutralizuje i citové problémy, probouzí v duši harmonii a mír. Pomáhá nám vyzvednout potlačené pocity do vědomí a tam je zpracovat a jednou pro vždy se jich tak zbavit. Pomáhá nám překonat nemístný ostych, který nám zabraňuje projevit city a pocity navenek.

Duševně v nás udržuje vnitřní pozornost, která nám umožňuje činit rychlá, nicméně intuitivně správná rozhodnutí. Položen v centru srdce příznivě ovlivňuje srdeční činnost, na ostatních čakrách zejména v období rekonvalescence, sebeuzdravující proces organismu. Můžeme jej přikládat přímo na postižená místa. Jeho zklidňující očistná energie mírní bolesti, jejichž příčinou bývají hlavně zánětlivá onemocnění, ale i citově zraněná duše. Podporuje fonkci žaludku, pankreasu a sleziny.

Doporučuje se při oslabení zraku, astmatických potížích, kolikách, otravách, revmatismu, menstruačních a porodních bolestech. V neposlední řadě zmírňuje průběh sklerózy multiplex a nemoci. Zejména společně s azuritem proráží a léčí citové blokády a hluboké duševní jizvy, které nám tak často brání odpouštět, rozmělinit naše zatrpklé pocity v milosrdné lásce.

Malachitovou vodu používejte jen uvážlivě!!!

Očista: Jelikož je malachit citlivý na kosmetiku a pot, ztrácí lesk, neměli bychom jej trvale nosit přímo na těle. Po očistě vodou kámen okamžitě osušíme. Nabíjíme jej několik hodin na denním světle položený na křišťálu.

Sortiment z malachitu po kliknutí na odkaz zde:

https://www.lecivasilamineralu.cz/search-engine.htm?slovo=malachit&search_submit=&hledatjak=2

Nepropásněte novinky a akce!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za měsíc.

     

Česká PoštaZásilkovnaMastercardVisa

 

Napsali o nás

Kontakty
Lucie Zábranová
Lucie Zábranová
Po - Čt 10:00 - 16:00 hod
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz