Novinky
08.07.2021
Jen být ...
Zjistila jsem, že pokud přestávám programovat svoji mysl tím, jak by věci měly být, začnou se dít v životě příjemné změny. To samé vnímám i s prací ... číst celé
14.06.2020
Whatts App
Pevně věřím, že budete tak nadšeni jako je spousta zákazníků před Vámi a vlastně i jako jsem já. Máme k sobě zase o kus blíže díky aplikaci WhatsApp. ... číst celé
03.03.2017
JAK ZMĚŘIT OBVOD RUKY
Aby Vám náramek od nás co nejlépe seděl, je velmi důležité si správně změřit obvod ruky. Přikládáme fotku jak nejsnadněji změřit tento obvod. Míru, kt... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 
Malachit je zemitý kámen a připomíná nám, že se i náš život skládá ze světlých a tmavých tónů, což nemůže ani jinak být v našem podvojném světě. Život je plný protikladů, bez nichž ani není života. Malachit nás učí s trpělivostí a klidem přijímat i ,,zlo", neboť i zklamání, nepřízeň osudu a neúspěch pro nás mají velký smysl. Platíme jimi daň za zkušenosti, které mají podstatnou cenu pro náš další vývoj. Kdo na estě životem pozná vlastní slabosti a chyby a poučí se z nich, tomu se stane při jejich odstraňování malachit spolehlivým druhem a pomocníkem.

Tento silný opakní kámen, který se nikdy neopakuje, který si v každém úlomku zachovává svou vlastní individualitu podporuje kordinaci našich obou mozkových hemisfér, čímž uvádí do harmonie a rovnováhy cit a rozum. Probouzí v nás lásku ke všemu živému a sounáležitost s přírodou s jejími zákony.


Malachit je rovněž kámen kreativity a změny. S jeho pomocí snadněji odstraníme vzory a blokády, které nám brání intenzivně, každým okamžikem prožívat život v celé jeho rozmanitosti a kráse. Učí nás, že jen v pohybu a dobrodružství má náš život na Zemi cenu. Neutralizuje i citové problémy, probouzí v duši harmonii a mír. Pomáhá nám vyzvednout potlačené pocity do vědomí a tam je zpracovat a jednou pro vždy se jich tak zbavit. Pomáhá nám překonat nemístný ostych, který nám zabraňuje projevit city a pocity navenek.

Duševně v nás udržuje vnitřní pozornost, která nám umožňuje činit rychlá, nicméně intuitivně správná rozhodnutí. Položen v centru srdce příznivě ovlivňuje srdeční činnost, na ostatních čakrách zejména v období rekonvalescence, sebeuzdravující proces organismu. Můžeme jej přikládat přímo na postižená místa. Jeho zklidňující očistná energie mírní bolesti, jejichž příčinou bývají hlavně zánětlivá onemocnění, ale i citově zraněná duše. Podporuje fonkci žaludku, pankreasu a sleziny.

Doporučuje se při oslabení zraku, astmatických potížích, kolikách, otravách, revmatismu, menstruačních a porodních bolestech. V neposlední řadě zmírňuje průběh sklerózy multiplex a nemoci. Zejména společně s azuritem proráží a léčí citové blokády a hluboké duševní jizvy, které nám tak často brání odpouštět, rozmělinit naše zatrpklé pocity v milosrdné lásce.

Malachitovou vodu používejte jen uvážlivě!!!

Očista: Jelikož je malachit citlivý na kosmetiku a pot, ztrácí lesk, neměli bychom jej trvale nosit přímo na těle. Po očistě vodou kámen okamžitě osušíme. Nabíjíme jej několik hodin na denním světle položený na křišťálu.

Sortiment z malachitu po kliknutí na odkaz zde:

https://www.lecivasilamineralu.cz/search-engine.htm?slovo=malachit&search_submit=&hledatjak=2

Nepropásněte novinky a akce!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za měsíc.

     

Česká PoštaZásilkovnaMastercardVisa

 

Napsali o nás

Kontakty
Lucie Zábranová
Lucie Zábranová
Po - Čt 10:00 - 16:00 hod
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz