Novinky
21.12.2021
Krásné Vánoce
Přejeme všem překrásné Vánoce. Užijte si tento čas především v pohodě, v lásce, ve zdraví a s vnitřním klidem a radostí. U nás v obchůdku máme potřeb... číst celé
08.07.2021
Jen být ...
Zjistila jsem, že pokud přestávám programovat svoji mysl tím, jak by věci měly být, začnou se dít v životě příjemné změny. To samé vnímám i s prací ... číst celé
14.06.2020
Whatts App
Pevně věřím, že budete tak nadšeni jako je spousta zákazníků před Vámi a vlastně i jako jsem já. Máme k sobě zase o kus blíže díky aplikaci WhatsApp. ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 
  1. Úvod
  2. O Nás
O nás
My sami tvoříme Svět ♥
 
Jmenuji se Lucie a od ledna roku 2011 jsem se rozhodla aktivně věnovat velké množství svého času poznávání, objevování a úžasu světa minerálů.
  
Ve svém životě jako celku mám odjakživa ráda ruční výrobu. Tedy si vážím ruční práce, energie a času do ni vložené. A tak jsem i já přirozeně našla vášeň v ruční tvorbě a sama se touto cestou vydala. Autorské šperky kombinuji dle citu s ohledem na vibrace a účinky každého kamene a k přihlédnutí k potřebám širokého spektra přicházejících lidí, kteří pomoc a podporu krystalů, kamenů a minerálů potřebují. Sílu a energii cítí většina z nás a není divu, že se v této hektické době právě k téhle síle z matky Země lidé navracejí a skrze ni se propojují sami se sebou.
 
Inspirací k tvorbě je mi příroda a hlavně příběhy lidí. Toto se poté s citem prolíná do složení šperků.
 
Kvalita prodávaných minerálů je pro mě na prvním místě a tak se snažím nakupovat kamínkové poklady jen tam, kde jsem si jista pravostí a odbornou znalostí prodejce – mineraloga.
 
S výběrem vhodného šperku Vám ráda poradím, ale nyní po tolika letech v oboru zjišťuji, že je dobré nechat zákazníka, aby se sám na kameny začal naciťovat, věřil své intuici, svému citu a vnímání. Tímto krokem rozvíjíme sebe sama, zvyšuje se naše důvěra a přijímáme tak zodpovědnost za svůj život.
 
Kombinaci kamenů, které by si jeden nevybral, druhému může přinést touženou podporu a radost, tedy nezastávám univerzální doporučení. Neřídím se ani doporučením dle znamení, protože každý beran je jiný a v určitý čas si řeší jiné téma.
 
Tvořím tedy výhradně z pravých kamenů a používám pouze komponenty z ušlechtilé oceli a stříbra. Nejraději mám komponenty ocelové pro jejich stálost a kvalitu, ale také pro jejich finanční dostupnost. Náramky navlékám na léty prověřenou kvalitní pružnou gumičku.
 
Obchůdek se postupně začal hodně rozvíjet a k valounkům, náramkům a dalším šperkům přirozeně začaly přibývat další produkty pro potěchu oka i Duše. Naleznete toho zde opravdu hodně. Mojí vášní jsou ručně tepané zpívající misky, které já sama používám a miluji, široký výběr vonných tyčinek výhradně z přírodních surovin, spoustu svíček z fair trade obchodů, knihy, karty a aromaterapii. Další mojí velikou vášní jsou Ametystové a Křišťálové geody a drůzy .
 
Autorsky šijeme a malujeme meditační sedáky, tvoříme intuitivní batiku a lapače snůV roce 2018 jsem také rozšířila sortiment o šperkové kameny ve stříbře. Naši registraci si můžete ověřit na stránkách Puncovního úřadu zde, zadejte do příslušného okénka jméno naší firmy: Lucie Zábranová.
 
Přeji Vám, abyste v mém virtuálním obchůdku našli spousty inspirace, krásna a potěšení,
 
S láskou Kamínková Víla Lucie
Nepropásněte novinky a akce!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za měsíc.

     

Česká PoštaZásilkovnaMastercardVisa

 

Napsali o nás

Kontakty
Lucie Zábranová
Lucie Zábranová
Po - Čt 10:00 - 16:00 hod
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz