❤ OHODNOŤTE NÁS NA PORTÁLU HEUREKA A DOSTANETE OD NÁS JAKO PODĚKOVÁNÍ SLEVOVÝ KUPON NA DALŠÍ NÁKUP ❤
Novinky
31.01.2023
Odměna za hodnocení
♥ Milí, velmi si vážíme vaší důvěry v nás a děkujeme za vaše objednávky ♥ Přesto Vás prosíme, napište nám hodnocení na heureku, jak jste s námi spoko... číst celé
03.03.2017
JAK ZMĚŘIT OBVOD RUKY
Aby Vám náramek od nás co nejlépe seděl, je velmi důležité si správně změřit obvod ruky. Přikládáme fotku jak nejsnadněji změřit tento obvod. Míru, kt... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Chci zasílat newsletter
 
Sugilit byl poprvé nalezen v roce 1944 v Japonsku, později v drobných krystalech v Indii, ale vždy jen v nepatrném množství.

Tento poměrně nový drahý kámen se v posledních letech stal středem pozornosti a zájmu nejen mezi sběrateli, ale hlavně mezi lidmi, kteří se věnují léčení drahými kameny. Hotazel Vjar je dosud jediné naleziště, na kterém je od roku  1980 ve větším množství těžen. Jeho cena se rok od roku zvyšuje, jednak vlivem poptávky, jednak skutečností, že naleziště je téměř vyčerpané.


Sugilit je především kámen trvalé meditace. Učí nás pokoře, mravnosti a sebekontrole. Učí nás koncentraci a tiší naši roztěkanou, nepokojnou mysl. Nechává nás poznávat, že jsme na Světe jen nepatrnou částí Božského celku a že existují zcela jiné hodnoty, než smyslové radosti a hmotné statky. Sráží nás z povrchních pocitů do hlouby našeho nitra a vede nás krok za krokem k objevení nekonečných prostor dušem, k objevení a prožívání pravého JÁ. POMÁHÁ NÁM NALEZNOUT SMYSL ŽIVOTA. Lidem citově zranitelným je ochránce, citově chladným otevírá centrum srdeční čakry. Přináší  SVĚTLO a optimismus, vůli nevzdávat se ani v nepříjemnosti, snadněji zpracovávat citové a duševní konflikty, vyrovnávat se s nimi, mírnit žal. Harmonizuje nervy a mozkovou činnost.

Mírní a léčí také těžké duševní choroby a krize, jakou jsou neovladatelná jednání, nutkavé představy, klaustrofobie, strach ze tmy a výšek, přehnané obavy z nákazy, silné trémy a podobně. Tlumí epileptické záchvaty. A NAKONEC PODÁVÁ POMOCNOU RUKU LIDEM, KTEŘÍ PROPADLI DROGÁM A ALKOHOLU. Posiluje je ve vůli a odhodlání skoncovat se závislostí a začít nový ŽIVOT. Sugilit je kámen imunitního systému, proto se i různé prameny často zmiňují o jeho pozitivním vlivu při léčbě aids v počátečním stádiu. Posiluje nervová centra v mozku, míše a ve vegetativní pleteni a pomáhá v léčbě prakticky všech těžkých chorob, které ohrožují lidský Život, jako je mozková a srdeční mrtvice, nebo rakovina.

U všech nemocí přispívá také k prevenci. Posiluje obranný systém, krevní oběh a podporuje obnovu buněk. Ostří smysly, čistí a podporuje činnost orgánů, které zbavují naše tělo jedu a odpadových látek, harmonizuje produkci žláz.Ve všech případech přikládáme kámen na odpovídající čakry, nebo přímo na postižená místa a nebo užíváme sugilitovou vodu, vždy několik doušků na lačný žaludek, za plné koncentrace na nemocný orgán.

Očista: Sugilit čistíme důkladně vlažnou vodu, zvláště po použití při těžkých chorobách nebo závislostech.Očista je velmi důležitá pro správnou funkci kamínku. Nabíjíme jej na Slunci a přechováváme až do dalšího nasazení na drůze křišťálu, nebo v geodě ametystu.

Sortiment ze Sugilitu po kliknutí na odkaz zde:

https://www.lecivasilamineralu.cz/search-engine.htm?slovo=sugilit&search_submit=&hledatjak=2

 

Nepropásněte novinky a akce!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme maximálně 2-3 za měsíc.

     

Česká PoštaZásilkovnaMastercardVisa

 

Napsali o nás

Kontakty
Lucie Zábranová
Lucie Zábranová
Po - Čt 10:00 - 16:00 hod
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz